Zívr Ladislav (Nová Paka 1909 - 1980 Ždírec u Staré Paky)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Zívr 1979, tuš a akvarel/papír, 42,5 x 31 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |